KULLANIM ŞARTLARI


Yazılar
Feri Peri » Kişisel Blog; yabancı ya da yerli film, dizi, müzik ve anime üzerine bireysel inceleme ve görüşlerin sunulduğu, özgün hikaye, şiir, deneme ve güncel yazıların yayınlandığı kişisel bir blogdur. Bu blogda yayınlanan tüm yayımların hakları Feride (Ergün) Şimşek'e aittir. 


İçerik Kullanımı


Feri Peri » Kişisel Blog tarafından yazılan ve hazırlanan tüm yazı ve görsellerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.

Kullanım Şartları

Paylaşımların, izin alınmadan kopyalanması, yayımlanması ve kullanılması, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
Yazı içerikleri yazarın izni alınmadan kullanılamaz, çoğaltılamaz, basılı ya da elektronik bir ortam üzerinde yayımlanamaz.
Yazı içerikleri elektronik (internette) bir ortam üzerinde kullanılmak istendiğinde ancak yazarın izni alındıktan sonra Feri Peri Kişisel Bloğu'na yönlendiren link eşliğinde aşağıdaki gibi kullanılabilir:
  • Kaynak : https://www.feriperi.com/
Eğer üstteki şartı kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkım bulunmaktadır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Feri Peri Kişisel Bloğu'nda yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:
  • Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Feri Peri Kişisel Bloğu'nun genel yorum kurallarına uygun olmalıdır. Uygun olmayan yorumlar, denetimden geçirilmekte olup hiçbir şekilde yayımlanmayacaktır.